(044) 362-30-59
,
(067) 917-77-46

Вечірка в тільниках

Вартість:
650,00
Тривалість:
2,5
Місце зустрічі:
Міський крейсерський яхт-клуб, Дніпровська набережна, 12А
Екскурсовод:
Контактні телефони:
067-9177746
Це буде смугастий вечір: причому зовсім не важливо, чи виберете ви тільник з французької стандарту (з 21 смужкою — за кількістю великих перемог Наполеона), або таку, як у голландців і англійців (з 12 смугами — за кількістю ребер у людини).

Прообрази тельняшек з'явилися в часи розквіту вітрильного флоту, приблизно на початку XVIII століття. Вони були дуже практичні — добре зберігали тепло, не сковували рухів при будь-якій роботі і швидко сохли. Тільняшка завжди була смугастої (правда смуги були кольоровими, і їх матроси самі нашивали на сорочки) — на тлі світлих вітрил, неба і в темній воді людина в сорочці було видно здалека, і чітко. Однак різнобій покроїв, квітів і смуг робив тільняшку нестатутний формою одягу, і за її носіння моряків карали.
Але все змінили голландці, коли в середині XIX століття ввели нову морську форму з короткого бушлата, штани-кльош і куртки з глибоким вирізом на грудях, в який тільник ідеально вписалася. З тих пір тільник стала невід'ємною частиною форми всіх моряків.

Пароль для входу на вечірку: «Нас мало, але ми в тільняшках!» (і так,тельняшка - обов'язкова)))
Від нас - яхта, вино, фрукти і миттєві фотографії, від вас - тільняшки і гарний настрій!

Відгуки