(044) 362-30-59
,
(067) 917-77-46

Тернопільщина: замковий край

Вартість:
2100,00
Тривалість:
2 дні
Місце зустрічі:
М Житомирська, біля автоцентра Інфініті
Екскурсовод:
Контактні телефони:
(044) 3623059, (067) 9177746
День 1.
Відправлення з Києва.
Прибуття в Тернопіль. Поселення в готель. Обід в готелі.
 
Тернопіль - місто з особливим галицьким шармом. Тут багато пішохідних зон, простора набережна, зелені парки та величні старовинні храми.
Під час оглядової екскурсії ми побачимо несподіваний у своїй архітектурі Тернопільської замок, Катедру, найбільший штучний став в Європі, а в провулках - десятки затишних і колоритних кафе і ресторанів.
У вільний час рекомендуємо заглянути в «Ковчег" - єдиний у світі ресторан-пивоварню у формі корабля;  «Файне місто" - тернопільський ресторан з крафтовым пивом, де можна послухати живу музику і спробувати смачний сирно-грибний суп або легендарний «Старий млин" - колоритний і яскравий ресторан-музей з дуже колоритним меню!.
 
День 2.
Сніданок в готелі. Звільнення номерів.
Вирушаємо в Збараж.На вершині гори, оточеної річкою Гнізна, височить замок, в стінах якого застигла стародавня історія: у 1649 р. під стінами Збаразького замку вирувало, напевно, саме запеклий козацько-польське протистояння, художньо зображене в історичному романі Р. Сенкевича «Вогнем і мечем». Ми прогуляємося по фортеці і побачимо костел бернардинів.
 
Далі нас чекає Вишнівець - володіння родини Вишневецьких. У цій родині були королі і авантюристи, і засновник Запорізької Січі і святі ....
Коли-то тамтешній палац вважався самим розкішним на Волині. Відвідав Вишнівець в 1848 р. Оноре де Бальзак назвав його "малим Версалем".
 
Прямуємо в Кременець: місто, який вміє дивувати! Саме тут, серед мальовничих скель, пагорбів і розливів річки Ікви, на вас чекають старовинні храми, колегіум і один з найстаріших ботсадів сучасної України. Ми піднімемося на гору, щоб побачити залишки колись могутньої фортеці, власницею якої була Бона Сфорца - італійка, королева Речі Посполитої, яка у ХVІ столітті здобула славу жінки-Дракули.

Відгуки