(044) 362-30-59
,
(067) 917-77-46

Волинська експедиція

Вартість:
2900,00
Тривалість:
2 дні
Місце зустрічі:
М Житомирська, біля автоцентру Інфініті
Екскурсовод:
Контактні телефони:
067-9177746
1 день
07:00 – виїзд від М Житомирська
11:30 - Рівне: історії старого міста, колишня синагога і  костел Антонія Падуанського, та  відвідування найновішої локаціі сезону – таємничих підземель Рівного! Кілька років тому археологі знайшли тут підземні ходи, що з’єднували головну князівську резиденцію – розташований на острові великий палац Любомирських, з різними куточками міста.  Так ожила майже забута містянами легенда, про кілометри загадкових підземних ходів, які збудували чи то, князі Любомирські, чи то їх попередники русичі, захисники дерев’яного замку на острові, чи то навіть волхви містичного міста «Суренж», сакральної столиці перших слов’ян… Цього місця ще не бачив ніхто і ви будете першими!
14:00 – Клевань:  смачний обід  (входить у вартість туру) та фотосессія у Тунелі Кохання.
15:30 – Олика. Колись, у 1547 році імператор Карл V передав її князям Радзивіллам, яки лишалися власниками цих земель аж до 1939 року! Тут нас чекає Олицький замок, будівництво якого було закінчено у 1564 р. князем Миколою Радзивілом Чорним, і  який за часів СРСР використовувався як… психіатрична лікарня. Також ми побачимо Колегіальний костел Святої Трійці, збудований в 17 ст. і визнаний найкрасивішим римо-католицьким костелом на Волині в стилі раннього бароко, а також  костел Петра та Павла - найстаріший костел Волині.
17:30 – прибуття до Луцька, розміщення в двомісних номерах в готелі в центрі міста. Якщо ви бажаєте замовити одномісне проживання, вам потрібно буде доплатити 600,00 грн.
18:00 - Вільний час для вечері в ресторані готелю (оплачується самостійно).
19:00 – виїзд на факультативну екскурсію «Якого еля!..» на найкращу крафтову броварню міста! Адже тільки тут вам розкажуть історію походження волинського пива і покажуть єдину в Україні пивонапірну вежу. Ви матимете унікальну можливість відвідати секретне підземелля і спробувати свіжовикачане пиво! А ще  тут можна побачити старі світлини перших луцьких броварів - братів Гершона та Сруля Шнайдерів, дізнатися про перший рецепт пива у світі, і про те, що пов’язує Нефертіті, луцького пивовара Вацлава Земана і  нинішній спиртзавод .
Багато цікавої інформації, море вражень і позитивних емоцій вам гарантовано!
Вартість факультативу – 250,00 грн. (екскурсія, пригощення, дегустація та трансфер на пивоварню і в готель).

2 день
08:-09:30 – сніданок (входить у вартість), звільнення номерів. Буде можливість лишити речі в автобусі.
09:30 – початок оглядової екскурсії Луцьком: запрошуємо прогулятися вуличками Старого міста,  яке у добу Середньовіччя називали «маленьким Римом Сходу» і куди приїжджали європейські монархи. Ми подивимося на  так званий «будинок з химерами» відомого луцького скульптора Миколи Голованя, спробуємо знайти  корону Великого князя литовського Вітовта, відвідаємо вражаючий замок Любарта, Музей Дзвонів та Музей старовинних книг. А наостанок завітаємо до Художнього Музею, аби побачити мистецьку спадщину чудового портретиста та гравера епохи Відродження – Лукаса Кранаха Старшого.  Картина цього унікального художника – єдина в Україні! (всі вхідні квитки входять у вартість туру).
12:00 – нас чекає … Луцьк підземний!  Як свідчать розповіді, підземні ходи під Луцьком з’єднували колись старе місто із Шепельським і Жидичинським городищами, Олицьким замком та іншими укріпленнями. Мало не під кожною історичною будівлею у Луцьку – свої підвали-підземелля, що заглиблюються в землю на кілька поверхів. Але ми обрали для вас  наймістичніші підземелля під Кафедральним собором св. Апостолів Петра і Павла. На сьогодні відомо, що під костелом є чотири яруси підземель. Досліджені вони не всі, до деяких навіть немає доступу. Але нам з вами вдасться не лише там побувати, а й почути купу цікавих історій… Буде страшно ціікаво!)
13:15 – обід (входить у вартість туру)
14:15 – факультативна екскурсія до найбільшого  в Україні Музею Сучасного національного мистецтва. В ньому зібрані картини, графіка, скульптури, відеоматеріали, інсталяції починаючи із середини XX століття до сучасності. Це  музейна інституція, яка змінює минуле, рефлексує теперішнє,  творить майбутнє  та пропагандує українське мистецтво у світі.
Вартість – 150, грн. (вхідні квитки, екскурсія, трансфер).
 
16:30 – виїзд до Києва.
23:00 – орієнтовний час повернення в Київ (М Житомирська).


Відгуки