(044) 362-30-59
,
(067) 917-77-46

Вечір на яхті

Вартість:
790,00 грн.
Тривалість:
2 години
Місце зустрічі:
Дніпровська Набережна
Екскурсовод:
Контактні телефони:
0679177746
Запрошуємо вас провести вечір на парусній яхті! За дві години прогулянки ви не тільки відпочинете, але і помилуєтеся вечірнім містом, загадаєте бажання під київськими мостами, побачите, як сідає Сонце, а при бажанні - викупаєтеся в дніпровських водах!
Дозвольте собі ввечері бути щасливими!
 
За бажанням, ви можете взяти з собою вино і фрукти. 
Взуття - без підборів! 
Просимо звернути увагу на те, що бронювання місць відбувається за умови повної оплати. Якщо клієнт в односторонньому порядку скасовує бронь за 3-5 днів до прогулянки, оплата повертається нами в повному розмірі. Якщо клієнт скасовує в односторонньому порядку бронь за 1-2 дня - йому повертається 50% оплати. У разі скасування клієнтом броні в день прогулянки - оплата клієнтові не повертається.
У разі зміни погодних умов (дощ, гроза, сильний вітер) компанія залишає за собою право скасувати прогулянку. В такому випадку оплати в повному розмірі будуть повернені клієнтам.


Просимо звернути увагу на те, що яхта виходить на маршрут за графіком і в разі запізнення гостей на посадку, оплата за нездійснену прогулянку не повертаеться і не переноситься на інші дати.

Відгуки