(044) 362-30-59
,
(067) 917-77-46

В Умань за дивом: дендропарк "Софіївка" + Жашківський кінний завод

Вартість:
380,00 грн. для дорослих і 340,00 - для дітей
Місце зустрічі:
М Іподром, через дорогу від Дельфінарію
Екскурсовод:
Контактні телефони:
(044)3623059, (067)9177746
"Якщо ви хочете мати правдиве поняття про те,
що зазвичай називають Єлисейськими полями,
земним раєм, прийдіть в Софіївку
і подивуйтесь в ній творчому генію.
Там природа і мистецтво, поєднуючи всі свої сили,
створили прекрасну картину.
Яка гармонійна злагода в дивовижному
злитті їх взаємних робіт! Ніщо не може зрівнятися з тим,
що тут бачиш: все зачаровує, захоплює.
Не думайте, проте, щоб я хотів представити
вам красу надуману. Сад цей - один з щасливих і
неодмінних наслідків мистецтва людського..." .
І. М. Долгорукий 1810 р.


Парк «Софіївка» заснований у 1796 році власником міста Умані, польським магнатом Станіславом Потоцьким та названий на честь його дружини Софії Вітт-Потоцької і подарований їй до дня іменин в травні 1802 року.
Потрапивши до музею живої природи під назвою "Софіївка", ви відразу переконуєтесь: тут все нагадує казку. І це дійсно так, адже в основу композиційного вирішення центральної частини парку покладені сюжети з міфології Стародавньої Греції та Риму, а деякі місця нагадують оселю грецьких богів, героїв, письменників та філософів. За задумом архітектора, парк є наочною ілюстрацією до окремих частин поем Гомера "Іліада" і "Одіссея".
"Софіївка" тим і славиться, що вона побудована на класичній основі, бо це практично матеріалізована в конкретних об'єктах парку Гомерівська "Одіссея"...
Але перед тим як побачити "Софіївку", ми побуваємо в биопарке "Золотий фазан":тут у мальовничому місці разом з верблюдами мешкають лань європейська, плямистий олень, лама, альпака, капуцин плакса, котячий лемур, карликова зелена мавпа, бабуїн, північноамериканський дикообраз, носуха, єнот - полоскун. Тут є єдина в Україні пара білих кенгуру валлабі-альбінос і звичайний кенгуру Бенетта, а також більше 100 видів птахів (лебеді, фазани, страуси, лелеки, сови, папуги та ін Ми влаштуємо тут импровизированныйпикник, так що чай-каву, бутерброди - беремо з собою.

Програма туру:
08:30 - виїзд із Києва
10:30 - прибуття на Жашківський кінний завод, екскурсія по комплексу, знайомство з кіньми та огляд стаєнь.
13:00 - прибуття в найкрасивіший дендропарк України "Софіївка": екскурсія у супроводі гіда.
14:00 - 17:20 - вільний час в парку (можна покататися на кораблику по озеру Закоханих, покататися на човні по підземній річці Ахеронт, покататися на конях або відвідати виставку тропічних метеликів).
17:30 - виїзд до Києва
19:30 - орієнтовний час прибуття в Київ

Вартість участі для дорослих - 380,00 грн., для дітей - 340,00 грн. У вартість входить: проїзд комфортабельним транспортом, екскурсійне обслуговування по маршруту, вх. квитки та екскурсія на конезаводе, вх.квитки в "Софіївку" і екскурсійне обслуговування на території парку. Особисті витрати, харчування, сувеніри - у вартість не включені.

ЖИТТЯ В ПОДОРОЖАХ: кращі екскурсії по Києву і Україні

Відгуки

20.09.2016 09:11 | Елена
Огромное спасибо Наталье.Прекрасная подача информации.Интересно, просто и с юмором.Софиевка прекрасна!Парк очень красивый.Воздух свежайший, отдыхаешь и морально и физически.Полнейший релакс после и до трудовой недели.РЕКОМЕНДУЮ!Очень понравился формат поездки-бусик на 19-20 человек-суппер.Громкость микрофона достаточный - не глушит сидящих впереди и хорошо слышно в конце бусика. Да, и вообще,когда группа небольшая все ближе группируются вокруг экскурсовода - хорошо всем - экскурсовод не напрягается,даже с микрофоном,и все всё хорошо слышат.
19.09.2016 22:17 | Ксения
Спасибо организаторам и Наталье за прекрасно организованную экскурсию. День, который мы несомненно будем вспоминать с удовольствие и делиться с друзьями новыми фактами и впечатлениями. Наш 10-ти летний ребенок остался очень доволен и всем своим друзьям рассказывает об этой поездке, особенно о прогулке по подземной реке и конезаводе. Так что каждый может найти для себя что-то новое и позвнавтельное. Без сомнений, нельзя пропускать данную поездку.
19.09.2016 13:54 | Татьяна
Поездка получилась замечательная! Совсем не утомительно, правильно спланировано и организовано. От посещения конезавода получили массу позитива и удовольствия. Огромное преимущество, что группа была небольшая, это оптимальный вариант для комфортной экскурсии! Организаторам спасибо за смайлики на сидениях в первом ряду, не укачало:) Наталье спасибо за интересно проведённое время!
19.09.2016 11:03 | Виктория
Очень понравилась экскурсия.Спасибо большое нашему гиду Наталье за эту поездку.Очень удобно ,что у нас была небольшая группа.Спасибо за прекрасно проведённое время!