(044) 362-30-59
,
(067) 917-77-46

В пошуках скарбів

Вартість:
650,00
Тривалість:
1 день
Місце зустрічі:
М Житомирська, біля автоцентру Інфініті
Екскурсовод:
Контактні телефони:
067-9177746
Ми відвідаємо єдиний у своєму роді Музей коштовного і декоративного каміння, де зібрана унікальна колекція мінералів з усього світу: яшма, кварци, топази, опали, гірський кришталь, бурштин, чароїт... Світ дорогоцінних каменів завжди зачаровував людей: сяючі, чарівні, містичні, хвилюючі, лікувальні, прекрасні... Всю історію людства самоцвіти цінувалися як амулети і талісмани, служили мірилом влади, багатства і статусу. Камені були символами чоловічого і жіночого начала, їх асоціювали зі стихіями, вважали даром або прокляттям богів...
Що несуть в собі ці чарівні самоцвіти, ми дізнаємося на екскурсії, а потім... вирушимо в кар'єр, щоб відчути себе справжніми мисливцями за скарбами! Ми спробуємо самі відшукати свої талісмани, і хто знає, які чудеса нам покаже Природа?!
А далі нас чекають... скарби живопису! Ми відправимося на екскурсію в унікальний художній музей ім. Буханчука в с. Кмитове – це найбільший художній музей України серед тих, що розташовуються в селі! Тут зібрана унікальна колекція живопису, а серед робіт є полотна Т. Яблонської, М. Дерегуса, М. Глущенко, В. Зарецького.... Тут є свої «скарби» - унікальне полотно «Весілля» Ст. Задорожного, картина-загадка, на якій не збігаються зображення і час... Втім, ви повинні це побачити самі!
Ну а після музейних залів ми вирушимо за... природними скарбами! Ми завітаємо з вами на Коростишівські кар'єри, щоб насолодитися красивими пейзажами, ароматом нагрітих сосен і скупатися!
З собою необхідно вода, капелюх або панаму на голову, засіб від комарів, купальник, бавовняні рукавички для «копачів», інструменти - для бажаючих «копнути глибоко» (молоток, зубило) :)
Бронь місць на екскурсію здійснюється при внесенні передоплати. Після реєстрації на екскурсію, протягом дня, Вам прийде SMS повідомлення на Email, де буде вказано номер картки Приватбанку, на яку потрібно внести передоплату у розмірі 350 грн/чол.
За 2 дні до проведення екскурсії Вам буде вислано контактні дані керівника туру, марка і номер екскурсійного автобуса.
 
Примітка:
*Обід не входить у вартість екскурсії і оплачується додатково: солянка, картопля, биток, салат, хліб, компот - 100 грн
**Передоплату можна повернути не пізніше, ніж за 3 дні до передбачуваної дати відвідування екскурсії. Передоплата не переноситься на цей тур в інший день або на іншу екскурсію.
***Якщо екскурсія не відбудеться форс-мажорних обставин (поломка автобуса, захворів екскурсовод, стихійні лиха) – передоплата повертається.

Відгуки