(044) 362-30-59
,
(067) 917-77-46

Найкраща подорож вихідного дня

Вартість:
700,00
Тривалість:
1 день
Місце зустрічі:
М Житомирская, возле автоцентра Инфинити
Екскурсовод:
Контактні телефони:
067-9177746
Спеціально для тих, хто хоче Сонця, тепла, яскравих фарб і тропічних ароматів, у нас є пропозиція: ми повеземо вас туди, де співають райські птахи, а повітря пронизане фітонцидами та ароматами флердоранжу! Ми побуваємо в тропічних теплицях, де ростуть лимони, папайя, гранати та банани (екскурсія теплицями включена у вартість).

Ми напуватимемо вас чаєм, завареним на листі інжиру, пригощатимемо свіжою випічкою і варенням (наприклад, з айви, або папайї, або апельсина з гарбузом). Тут готують 8 сортів варення, тому ви зможете будь-яке зі сподобалося купити близьким і друзям як вітамінний подарунок (чаювання та ласощі входять у варьість туру).

А після тропіків ми дізнаємось все про справжне Українське Село: будемо мандрувати в часі разом із досвідченим гідом, який проведе нас Карпатами, Поліссям, Наддніпрянщиною і покаже, як жили наші предки. Це буде цікаве знайомство з традиціями та побутом різних етнографічних регіонів країни (екскурсія скансеном включена у вартість туру).

Також у вас буде можливість заглянути на Вуличку Майстрів та дізнатися про роботу гончара та коваля, пекаря та майстрів-кобзарів, спробувати себе в ролі  їх помічників; завітати до невеличкого зоопарку та пташника, погуляти  живописною територією, поласувати  у затишній колибі, де для вас приготують смачні українські страви за старовинними рецептами та відвідати чудову крамницю-скарбницю з витворами народних майстрів!

Для всіх учасників туру ми запропонуємо в теплій світлиці приєднатися до майстер-класу з виготовлення традиційного народного оберегу (оплачується додатково 150,00 грн.)

Давайте готуватися до Нового Року разом!

Відгуки