(044) 362-30-59
,
(067) 917-77-46

Тропічне королівство: екскурсія в теплиці

Вартість:
350,00
Тривалість:
4 години
Місце зустрічі:
М Іподром, у напрямку виїзду з міста
Екскурсовод:
Контактні телефони:
067-9177746

Для того, щоб зануритися в тропіки і помилуватися яскравими фарбами літа, зовсім не обов'язково летіти на Балі або Цейлон! Досить вирушити з нами на екскурсію, в ході якої ми відвідаємо Квіткове Королівство, де тисячі рослин цвітуть і пахнуть!
Коли за вікнами зима і холод, а всім нам так не вистачає Сонця і яскравих фарб, ми пропонуємо відправитися в справжній Квітковий Рай - в тепличні господарства однієї з найбільш великих квіткових корпорацій України!

Це одне з найбільших у країні, і значущих в Європі, квіткових господарств площею понад 11 га! З урахуванням передового світового досвіду (в першу чергу голландського), в інноваційних високотехнологічних теплицях вирощується 25 сортів троянд, тюльпани, а також орхідеї, пеларгонії, цикламени, бегонії та багато інших рослин. Ми не тільки заглядаємо у святая святих, але і дізнаємося у фахівців про цікаві факти , особливості догляду та утримання рослин, і звичайно ж – ніхто не піде без покупки!

У вас буде можливість придбати для себе або в подарунок вподобані рослини, адже тут завжди в продажу – більше 3000 найменувань квітів і рослин!

Відгуки