(044) 362-30-59
,
(067) 917-77-46

Проводи Зими та Широка Масляна

Вартість:
680,00
Тривалість:
1 день
Місце зустрічі:
М Житомирская, возле автоцентра Инфинити
Контактні телефони:
067-9177746
Запрошуємо вас проводжати Зиму та святкувати Широку Масляну у справжнісенькому селі: з піснями та танцями, розвагами та майстерками!

Ми дбаємо про те, щоб дозвілля було не лише веселим та цікавим, а й корисним. Тому приготували для вас цікавезну екскурсію-подорож,  під час якої ви будете мандрувати Поліссям та Карпатами, Полтавщиною та Луганщиною і обійшовши всю країну, дізнаєтесь про її традиції та ремесла,  побут  та звички.

Ми подбали, щоб ніхто з наших гостей не змерз, тому  додали в програму ще одну цікавинку: тропічні теплиці, в яких дбайливі господарі вирощують... апельсини, лимони, ананаси та банани! Ми поринемо у тропічний світ, в якому квітнуть цитрусові дерева, зріють екзотичні фрукти і все це - у нас, в Україні!
Не обійдеться і без частування: після цікавої екскурсії теплицями ми запросимо вас на чай з інжирного листя, з варенням із тропічних фруктів та свіжею випічкою!

А вдень вас буде чекати фольклорно-обрядова програма  від гурту «БАЛАМУТИ»!
Це буде по-справжньому яскраво та колоритно: народні ігри,  «сповивання колодки", спільне розспівування весняних  пісень, обрядові дійства, танці, народні забави для дітей та дорослих, чіпляння колодки неодруженим, і звичайно ж, спалення солом`яного опудала – символа Зими!

Також у вас буде можливість заглянути на Вуличку Майстрів та дізнатися про роботу гончара та коваля, пекаря та майстрів-кобзарів, спробувати себе в ролі  їх помічників; завітати до невеличкого зоопарку та пташника, погуляти  живописною територією, поласувати  смаколиками, що будуть готувати на відкритому вогні на вулиці, або ж посидіти у затишній колибі, де для вас приготують смачні українські страви за старовинними рецептами та відвідати чудову крамницю-скарбницю з витворами народних майстрів!

Запрошуємо проводжати Зиму разом!

У вартість туру входять:
- проїзд комфортабельним автобусом
- супровід гіда впродовж дня
- екскурсія музейною частиною
- екскурсія тропічними теплицями
- частування (чай, варення, випічка)
- фольклорна програма

Відгуки