(044) 362-30-59
,
(067) 917-77-46

Прогулянка кращими барами столиці з гастроекспертом

Вартість:
650,00 / 1150,00
Тривалість:
4 години
Місце зустрічі:
Майдан
Екскурсовод:
Контактні телефони:
067-9177746
Пам'ятаєте, у Ремарка: «... У підігрітий Абрікотін в останній момент додають подрібнений лід, змішують зі сливової настоянкою, попередньо збовтаним імбирним пивом, помаранчевої горілкою і крапелькою лимонного соку, потім додають вершків і відразу ж - дві краплі кюрасао. У келиху починається кристалізація; приблизно три хвилини можна спостерігати, як шари розходяться по краях. Поступово цей рух припиняється і з'являються променисті прожилки, що тягнуться з центру до країв. У вигляді стільників, наповненим медом, висять в келиху насичені кристали. Після цього додають свіжий ананасовий сік, переливають суміш в круглу кришталеву пляшку, герметично запечатують її, нагрівають і знову охолоджують у ванні протягом години до температури льоду. Сім ночей при повному місяці її виставляють на місячне світло, а потім зберігають у темряві. На неї ніколи не повинні падати промені сонця. Через рік пляшку відкорковують.
Вона-то і є основною есенцією для коктейлю досвітнього години. Але до неї додають ще одинадцять інших інгредієнтів, про які я промовчу.
... Той коктейль буде різноманітний, як саме життя. Він - діамант, численні грані якого виблискують тисячами фарб; але все-таки це єдиний діамант».

• Якщо ви - людина, яка цікавиться барною культурою, в захопленні завмираєте, спостерігаючи за шоу бармена, любите коктейльні вечірки або просто хочете самостійно створити коктейльний шедевр - приходьте на нашу прогулянку з гастроекспертом Алексей Волков, яка включатиме і дегустації, і знайомство з топовими барами столиці, і майстер-клас зі створення коктейлю.
• Якщо ви - гід і включаєте відвідування барів і коктейльний вечірок в свої тури і екскурсії, хочете дати можливість гостям відчути себе барменом, то ця прогулянка може стати чернеткою вашої майбутньої екскурсії або приємною фінальною частиною вже існуючого туру!

Початок  о 17:00.
Орієнтовний час фінішу: 21:00
Всі учасники туру будуть мати можливість поспілкуватися з експертом, ознайомитися з кращими барами столиці, прийняти участь у дегустаціях, майстер-класі, а також отримають Сертифікати Гільдії гідів.
Вартість участі:
* Для членів Гільдії гідів  - 650,00 грн.
* Для гостей - 1150,00 грн.

Телефон для броні: 067-9177746.

Відгуки