(044) 362-30-59
,
(067) 917-77-46

ПОДІЛ В ОСОБАХ: чиї таємниці бережуть старовинні будинки

Вартість:
80,00 грн. для дорослих, 50,00 грн. для дітей
Тривалість:
близько 2,5 годин
Місце зустрічі:
біля нижньої станції Фунікулера
В Києві ми постійно бачимо навколо себе пам'ятники історії. Ми часто говоримо про те, чому, ким і коли вони були зведені. Але що ми знаємо про городян, що населяли Місто 100, 200, 300 років тому?
Пропоную вам прогулятися по Подолу і відкрити для себе нові історії. Я покажу і розкажу вам те, що приховують подільські будинку, які таємниці своїх власників вони бережуть. Ми будемо говорити про те, чому княгиню Наталю Долгорукий вважають основоположником жанру жіночого роману; за що геніального композитора Веделя оголосили божевільним і прирекли на довічне ув'язнення в лікарні; якого праведника вдячний світ, церква та Києво-Могилянська Академія; де починав свій шлях той, хто згодом власноруч підірвав Храм Христа Спасителя і обіцяв «...задерти поділ матінки-Росії»...
Згадаймо добрим словом придворних кондитерів Імператорського Двору й першого київського губернатора, його сина - мецената і успішного підприємця, торговельну марку якого знає весь світ.
Не забудемо і скандальних історій, пов'язаних з Гоголем і Купріним. Тут, на Подолі, сусідять не тільки старовинні пам'ятки архітектури різних років, але і люди: археолог Вікентій Хвойка і гетьман Сагайдачний, філософи Лев Шестов і Григорій Сковорода, Тарас Шевченко та Максим Берлінський, династії священиків Глаголєвих і аптекарів Бунге...
Сподіваюся, що після цієї екскурсії Поділ стане вам ближче і зрозуміліше, а його мешканці перестануть здаватися чужими і незнайомими.

ЖИТТЯ В ПОДОРОЖАХ: кращі екскурсії по Києву і Україні

Відгуки