(044) 362-30-59
,
(067) 917-77-46

Лісова експедиція

Вартість:
700,00 (з дегустацією)
Тривалість:
1 день
Екскурсовод:
Контактні телефони:
067-9177746
*** Тільки 1 раз в серпні!
 
Ми вирушимо в похід по найбільшому регіонального парку України: послухаємо Чарівний Ліс, дізнаємося його таємниці і пошукаємо сліди диких тварин разом з Головним Лісничим! Це буде не екскурсія, а справжня експедиція натуралістів! Ви навчитеся орієнтуватися в лісі, визначати час без годинника, знаходити їстівні рослини, відшукувати воду і найголовніше - ви навчитеся відчувати себе в Лісі своїм!
 
А потім ми відвідаємо Музей автентичності: сфотографуємося у незвичайних образах і продегустуємо крафтові міцні напої за старовинними рецептами!!!
 
Після цікавої прогулянки, звичайно, буде і відпочинок! Ми розведемо багаття і запропонуємо вам чай з поліськими цілющими травами і невеликий пікнік, щоб втамувати голод.
 
Наступна зупинка - ягідний ФЕРМА! Тут вирощують 16 (!!!) видів лохини.
Ми самі зберемо цілющу ягоду, потім в тіні дерев під келих крафтового напою угостимся нею і дізнаємося про користь ягоди, її цілющі властивості та історії вирощування.
Бажаючі зможуть придбати не тільки саджанці малини, але і зібрану при вас ягоду!
 
А ввечері нас буде чекати ... Море! Ми заїдемо подивитись затишну набережну у Вишгороді і прогуляємося, спостерігаючи безкраї простори Київського моря... Будемо вдихати повітря, а видихати щастя.
 
У вартість входить:
- екскурсійне та транспортне обслуговування;
- екскурсія по національному природному парку;
- пікнік у лісі;
- цілющий чай на травах;
- екскурсія по ягідної фермі;
- дегустація лохини і крафтового голубичного вина;
 
У вартість не включено: особисті витрати (придбання лохини, крафтового напоїв і т. д.)
 
Форма одягу: вільна, зручна. Взуття повинна бути закритою. Бажано взяти з собою репеленти, головний убір. Також ми радимо взяти з собою перекус і достатню кількість води.

Відгуки