(044) 362-30-59
,
(067) 917-77-46

По вулиці Володимирській, крізь час і історію

Вартість:
80,00 грн. для дорослих 40,00 грн. для дітей
Тривалість:
2,5 години
Екскурсовод:
По вулиці Володимирській, крізь час і історію...Ми неспішно прогуляємося по найстарішій вулиці Києва, і, немов переміщаючись в часі, побуваємо в місті часів Ярослава Мудрого, Володимира Хрестителя, побачимо, яким Київ був 100, 200 років тому...
Ви побачите блискучі перш Золоті Ворота, пам'ятник Ярославу Мудрому, Фонтан Термена, заглянете в вікна знаменитого кафе «Маркіза», підглянете за тим, як Ярослав Гашек дописує свій знаменитий роман про браві пригоди солдата Швейка, воздадите належне доброму генію Беретті, повз особняка якого ми пройдемо, помилуєтесь величчю Софії Київської та золотом куполів Михайлівського собору, і повз Великого Богдана, уздовж Присутствених Місць ми вирушимо прямо до знаменитої Андріївській церкві, на сходах якої розбилися надії Проні Прокопівни... Але це вже зовсім інша історія. Завершимо свою прогулянку ми біля того місця, де все починалося, - в самому серці Граду Святого Володимира і звідки, якщо вірити літопису, пішла земля російська... Під час екскурсії можливе відвідування (за бажанням замовників) Софії Київської та Андріївської церкви.
Для індивідуальних туристів можливе розширення маршруту - відвідування Золотих Воріт, Історичного Музею, Пейзажної алеї.
 

ЖИТТЯ В ПОДОРОЖАХ: кращі екскурсії по Києву і Україні

Відгуки