(044) 362-30-59
,
(067) 917-77-46

Інста-тур в Лавандовий парк

Вартість:
400,00
Тривалість:
3 часа
Місце зустрічі:
М Ипподром, в направлении выезда из города
Контактні телефони:
067-9177746
Друзі! Запрошуємо вас в новий лавандовий парк ПОРАДІВ неподалік від Києва! 

Сьогодні у світі існує 30 видів лаванди, а сама назва квітки походить від латинського « lavare», що означає «мити» -   лаванда була важливою частиною ритуалів купання в стародавньому Римі, бо мала дезінфекційні та антисептичні властивості.

У Стародавньому Єгипті, лаванда використовувалася в процесі муміфікації. У 13 столітті, європейці носили браслети з лаванди, щоб захистити себе від чуми та інших небезпечних захворювань.

Лаванду також використовували в мистецтві в період Відродження (1300 – 1700 року). Художники, такі як Рубенс, застосовували лаванду для поліпшення якості кольору на своїх картинах.

Знаючи про це все, ми запрошуємо вас насолоджуватися ароматом, спостерігати за квітами, відпочивати, оздоровлюватися та робити яскраві фотографії на згадку!

А щодо медичного використання лаванди, то аромат лаванди дійсно має заспокійливий ефект, в той час як ефірні масла заспокоюють шкіру. Завдяки цим властивостям, лаванда часто використовується у виробництві лосьйонів, мила, шампуню і продуктів догляду за шкірою. Ефірні масла лаванди часто використовується в ароматерапії, тому що вони мають розслаблюючий ефект для більшості людей. В крамничці, що діє на теріторії парку, ви зможете купити необхідні вам засоби, а також букети свіжої лаванди.

Парк буде працювати весь липень, щодня з 5:00 до 21:00, поки триває сезон лаванди — до 28 липня.
 
Вартість квитка оплачується додатково - для дорослих 300,00 грн. (діти до 145 см у супроводі дорослого - безкоштовно).
 
На теріторії є кафе, WC, крамниця з лавандовою косметикою, сувеніри.
 

Відгуки