(044) 362-30-59
,
(067) 917-77-46

Блакитні озера і природний парк «Беремицкое»

Вартість:
670,00
Тривалість:
1 день
Місце зустрічі:
М Чернігівська, з боку Броварського проспекту
Контактні телефони:
0679177746, 044-3623059
Першою локацією у турі стане Парк природи «Беремицкое», де можна відпочити, поспостерігати за рідкісними тваринами і відчути атмосферу незайманої природи.
Тут можна зустріти тарпанів і косуль, послухати спів птахів, заглянути в стайню і від душі насолодитися спілкуванням з кіньми.
Ми прогуляємося по парку, загадаємо бажання на підвісному мосту, помилуємося тваринами і отримаємо заряд енергії та позитиву, адже що є спілкування з Природою, якщо не Гармонія?..
А далі наша дорога лежить в бік білоруського кордону, на Блакитні озера. Тут в оточенні соснового лісу знаходяться три Озера, вода в яких незвичайного кольору! Тут ви зможете насолодитися пейзажами, чистою водою, влаштувати пікнік і відпочити. Для любителів активного відпочинку є прокат велосипедів, працюють кафе, водні гірки. А тим, кому подобається усамітнення, ми рекомендуємо прогулятися по «Стежці Здоров'я» до Середнього і Малого Озера, де можна відпочити в тиші і спокої.
 
Програма туру:
 
08:00 - виїзд з Києва, М Чернігівська, зі сторони Броварського проспекту.
09:30 - прибуття в парк «Беремицкое», початок екскурсії по парку, відвідування стайні.
Час на каву/чай.
12:00 - виїзд на Голубі озера
14:00 - орієнтовний час прибуття на Озера. Для бажаючих - прогулянка по Стежці здоров'я, огляд озер. Вільний час для пікніка, купання та відпочинку.
18:00 - виїзд до Києва
21:00 - орієнтовний час прибуття в Київ, М Лісова.
 
Ціна туру : 670,00 грн. (проїзд, вхідні квитки в природний парк, екскурсія по парку, супровід керівника групи по всьому маршруту).
Відвідування стайні, музею котячих - за бажанням (оплачується самостійно).
Комплексний обід на цьому маршруті не передбачений, тому рекомендуємо брати необхідне для пікніка з собою. На озерах працюють кафе, де можна перекусити і випити чай/кава.
Рекомендуємо взяти з собою каремати/підстилки, купальні костюми, рушник,  зручне взуття, головні убори і воду.

Відгуки