(044) 362-30-59
,
(067) 917-77-46

Різдво у Львові

Cost:
3900,00
Duration:
3 дні
The meeting place:
М Житомирская, возле автоцентра Инфинити
Contact phone numbers:
067-9177746
ІНФОЛИСТ «Різдво у Львові», 25 - 27 грудня 2020 р. 

День 1 (25.12.) 
06:30 – Вітаємо з Різдвом та відправляємось в триденну подорож до славетного Лембергу (виїзд з Києва від М Житомирська, сбір групи біля автоцентру Infinity). 13:00 – орієнтовний час прибуття у Львів. 
13:15 – 14:00 – обід у ресторані готелю «Жорж» (входить у вартість туру), поселення (гости обовязково повинні мати з собою паспорти). «Жорж» - не просто готель. Це елегантна архітектурна пам'ятка часів Австро-Угорської монархії. Широкі розкинуті сходи ще пам'ятають блиск того світу... У різні часи тут мешкали Оноре де Бальзак, Жан-Поль Сартр, Йоган Брамс, Джакомо Казанова, Моріс Равель, Ріхард Штраус, Генрік Сенкевич, Юзеф Клеменс Пілсудський, шах Музаффер Еддін, Ференц Ліст! З 1940 р. готель «Жорж» входив до мережі готелів "Інтурист" і на даний час готель «Жорж» один із найбільш вишуканих і старовинних готелів України і Європи. 
14:30 – 18:00 – екскурсія «Від підземель до дахів через дворики» (входить у вартість туру). Це буде знайомство зі Львовом в дуже незвичний спосіб: ми пройдемся Старим Містом, заглянемо у потаємні дворики та старовинні квартали, а також для сміливих і допитливих розкриємо таємниці підземель Гарнізонного храму св. ап. Петра і Павла. З нами ви дізнаєтесь про минуле наймогутнішого ордену отців єзуїтів, і навіть побачите те, як виглядав Львів 300, 500 та 700 років тому. Щоб зігрітися серцем, ми запросимо вас на дегустацію 4-х видів наливок в легендарне кафе «Вірменка» (входить у вартість туру), що причаїлася на одній з найстаріших вулиць – Вірменській, в будинку під №19 (за Польщі тут працював відомий майстер біжутерії Бадер). Так, відомий письменник Юрій Винничук писав: "У Львові вважалося, що найкращу каву готували на Вірменській та у "Нектарі" на Саксаганського. Тому уся кавова еліта ходила серед дня саме у ці заклади. На Вірменській збиралися хіпі, в "Нектарі" – актори, розмаїта інтелігенція. Збиралися вони у певні години – кожна компанія в інші, а кава була лише приводом для таких здибанок…". А закінчимо ми цю екскурсію … на даху, де обовязково загадаємо бажання, адже під час Різдвяних свят небеса відкрити для кожного! 
18:00 – вільний час для вечері, прогулянки чи дружніх посиденьок. 

День 2 (26.12.20). 
07:00 – 09:45 – сніданок в ресторані готелю (входить у вартість туру). 
10:00 -13:00 – пропонуємо вам прогулянку «Батярський Львів» (входить в вартість туру). Батярська субкультура зародилася в столиці Галичини наприкінці XVIII століття, як кажуть у місті — «за бабці Австрії» та «за матінки Польщі». Провокаційні витівки – «ґєци», були візитівкою батярів, само про це ми й будемо говорити під час прогулянки з нестаріючим Головним Батяром Львова, адже справжній батяр зажди залишається молодим, бо старими бувають тільки пес і мешти, а батяри, як і пані, бувають давніми. Зважаючи на погоду, ми запропонуємо вам в кінці екскурсії завернути до кнайпи та продегустувати львівськи настоянки та наливки так, як люблять робити це батяри (дегустація оплачується окремо: 150,00 грн. за 5 видів настоянок та наливок та смаколики до них). 
Факультативно: 14:00 – 16:30 - вас чекає прогулянка Австрійським Львовом. Львів, як і вся Галичина, став австрійським у 1772 році. Нові землі австріяки назвали “Королівство Галичини та Лодомерії” і почали впроваджувати тут свої порядки. Ви побачите яскраву архитектуру та дізнаєтесь, де у Львові були Галицький парламент і палац Потоцьких, Оссолінеум і палац графів Бадені, копія палацу Палаццо-Строцці, хмарочос Шпрехера і пасаж Гаусмана і Міколяша… Закінчимо екскурсію приємним сюрпризом в вишуканих інтерьєрах особливого місця)… Але про то дізнаються лише ті, хто піде з нами на прогулянку. Вартість прогулянки 200,00 грн, екскурсія можлива, якщо збирається 8 чи більше гостей. 
20:00 – 22:00 - запрошуємо любителів театралізованих прогулянок на екскурсію «Нічна варта». Коли під вечір у Львові западає морок, а в темних закутках починають ворушитись таємниці, на вулиці, в оточенні вірних помічників, виходить нічний бургомістр – пан Шлюссель. Він слідкує за спокоєм мешканців та вишукує порушників, що живуть на темному боці місяця. А якщо раптом пан бургомістр занедужає, його прийде підмінити вірна дружина – пані Зося. Чи не віщуватиме годинник на ратуші біди цієї ночі? Чи не згубив бургомістр ключ від міста? Чи бува в цю темну ніч не шукає спокою заблудла душа … Несподівані зустрічі, моторошні легенди, привиди, таємні обряди – все це чекає на Вас під час нічної мандрівки. Якщо не боїтесь стати помічником пана Шлюсселя – приєднуйтесь! За якісну допомогу пан бургомістр посвятить Вас у «працівники нічної служби Львова»! Вартість 200,00 грн., екскурсія можлива, якщо збирається 10 чи більше гостей. 

День 3 (27.12.20). 
07:00 – 09:00 – сніданок в ресторані готелю (входить у вартість туру). 
09:45 – виселення з готелю, можливість залишити речи в автобусі. 
10:00 – 12:00 – пропонуємо факультативну екскурсію на Личаківський цвінтар, де на 86 полях - понад 300 тисяч поховань, понад 2 тисячі гробівців, а на могилах встановлено півтисячі скульптур і рельєфів. Тут поховані Іван Франко, Соломія Крушельницька, Володимир Івасюк, Григорій Тютюнник, Маркіян Шашкевич. Найдавніший надгробок тут датується 1675 роком, а найкрасивіший надгробок – від 1885 року, на могилі Регіни Марковської. Стверджують, що тут час від часу бачать привиди закоханих та жінки у чорному, що тут чутно, як дзвенять ланцюги та чуються голоси…. Вартість 200,00 грн. (вартість вхідного квитка врахована). Екскурсія відбудеться за умови групи не менш, ніж 6 гостей. Для вашої зручності ми організуємо трансфер до місця старту екскурсіі та повернемо вас в центр міста після закінчення прогулянки. 
15:30 – збір групи, виїзд до Києва. 
22:30 – орієнтовний час повернення до Києва. 

Вартість поїздки = 3900,00 грн., включаючи: - проїзд комфортабельним автобусом, - адміністративний супровід, - дві ночівлі в готелі «Жорж» у двомісних номерах зі всіма зручностями в самісенькому центрі Львова, - обід в перший день, - 2 сніданка в ресторані готелю, - екскурсія «Від підземель до дахів через дворики», - вхідні квитки за стандартною програмою, - дегустація львівських наливок, лікерів та настоянок, - екскурсія «Батярский Львів». 

Додатково (за бажанням) оплачуються факультативні екскурсії: 
- Театралізована екскурсія «Нічна Варта» (200,00 грн., можлива від 10 гостей) 
- Екскурсія по Личаківському цвінтару (200,00 грн з урахуванням вхідного квитка, можлива від 6 гостей) 
- Екскурсія «Австрійський Львів» (200,00 грн. можлива від 8 гостей). Доплата за одномісне поселення складає 1400,00 грн. 

Передплата за участь у турі складає 1900,00 грн. 
Передплата повертаеться в повному обсязі, якщо турист повідомляє про відмову від подорожі за 9 днів до початку туру. 
Якщо турист відовляєтся від подорожі менш, ніж за 9 днів, йому повертається 50% від суми передплати. 
В разі відмови туриста від подорожі за три дні і менше, передплата не повертається. Враховуючи карантинні обмеження, просимо мати з собою під час подорожі маски, спиртові серветки, санітайзери. 
Для поселення в готель обов’язково мати з собою паспорт.

Reviews