(044) 362-30-59
,
(067) 917-77-46

Свято Колодія, або проводи зими

Тривалість:
1 день
Місце зустрічі:
М Житомирская, возле автоцентра Инфинити
Екскурсовод:
Контактні телефони:
067-9177746
Запрошуємо вас в останній день зими на справжнє українське свято Колодія!
Свято Масниці – це давнє народне свято, що прийшло до нас із язичницької культури і збереглося після прийняття християнства, і в народі воно супроводжується обрядом, пов'язаним із проводами зими і зустріччю весни.
За традицією в цей час влаштовуються народні гуляння, смажаться найсмачніші млинці та готуються вареники з сиром, а всі дійства направлені на те, щоб прогнати зиму і розбудити природу від сну.
В Україні в усі часи головним обрядом масляного тижня були «колодки». Звідси і назва -  Свято Колодія.

Ми пропонуємо вам відправитися до історико-етнографічного комплексу «Українське Село», щоб відчути атмосферу справжнього свята!

Ми підготували для вас цікаву екскурсію, після якої ми всі станемо учасниками святкової програми: будуть і «сповивання колодки", і спільне розспівування весняних  пісень, обрядові дійства, танці та ігри, народні забави для дітей та дорослих, і чіпляння колодки неодруженим!

А на завершення останнього зимового дня - спалення солом`яного опудала, що символізує зиму!

Також ми передбачили можливість у вільний час відвідати тематичну фотозону; прийняти за баджанням участь у майстер-класах з традиційних народних промислів та обрати щось на згадку під час виставки-продажу виробів народного промислу.

В цей день просто неба будуть готуватися млинці, козацький куліш, шашлик, гарячі напої, ексклюзивний глінтвейн у казані.

А для тих, хто змерзне є можливість відвідати екскурсію у тропічні теплиці з екзотичними рослинами, де зараз ростуть… банани, ананаси, інжир та інші тропічні мешканці!

11:15 виїзд від М Житомирська
12:00 початок екскурсії історико-етнографіческим комплексом
13:15-15:00 народні гуляння, ігри, забавки, виступи фольклорних колективів
15:00 - 16:30 вільний час (можлива участь у численних майстер-класах, відвідання Колиби чи екскурсії до тропічних теплиць)
16:35 виїзд до Києва

 

 

Відгуки